TAMAMEN DOĞAL EL TEMİZLEME SOLÜSYONU PUREBOR 
Bor hammaddeli ve su bazlı temizlik ürünü Purebor
Kişisel hijyeniniz ve cilt sağlığınız için kullanabileceğiniz en doğal kaynakların birinden, BORdan, titizlikle üretildi. 
Endüstriyel olarak kullanımı yaygınlaşan bor içerikli ürünler; kullanıcılarına, doğal ve sağlıklı temizlik sunar. 

Purebor, alanındaki diğer el temizleme solüsyonlarından farklı olarak alkol ve petrokimyasallar içermez ve sık kullanımda dahi ciltte tahribat yaratmaz. 


Bor, bu toprakların en saf zenginliği 
Ham maddesinin yapı değerlerine bakıldığında bor; 
organik bir fungusittir. Bor mineralinin temas ettiği yüzeylerde mantar oluşumu engellenir. Organik bir insektisittir.

Eklembacaklılarda toksik etki yaratır ve böceklenmenin önüne geçer. Yeterli bor minerali içeren tarımsal alanlarda karınca vb. böcekler gözlenmez.

Bor takviyesi almış bitkilerde, zararlıların verdiği zaiyat minimuma iner. Antiseptik ve antibakteriyeldir. Bu toprakların en değerli yer altı kaynaklarındandır ve saf gücünü bundan alır. 

Tamamen doğal içerikle uzun vadeli koruma 
Kişisel hijyenin ve özellikle de el temizliğinin ne denli önemli olduğunu, günümüzde karşı karşıya olduğumuz tehlikeli virüs nedeniyle çok daha iyi anlıyoruz. Bu süreçte, el temizliğimiz için sayısız alternatifle karşı karşıyayız. Neredeyse tümü antibakteriyel olan bu ürünlerden farklı olarak Purebor, alkol, kimyasal bileşen ve kanserojen nitelikteki petrokimyasalları bulundurmaz. 
Gerçek saflık budur. 

Purebor %100 doğal içeriği ile kullanıcıyı sadece mikroplardan değil aynı zamanda uzun vadede petrokimyasallar yoluyla yer edebilecek tehditlere karşı da korur. Bir dönemin değil, bir yaşamın hijyeni için. 

7’den 70’e herkes için hijyen 
%100 doğal içeriğiyle çocuk ve yetişkin tüm yaş grupları için güvenli bir antibakteriyel kalkan olan Purebor; evde, işte, okulda, çantanızda her yerde sizinle! 

Ekonomik ve güçlü koruma 
Yerli dinamiklerle hayata geçirildi. En doğal, en güçlü ve en ekonomik koruma Purebor’la avucunuzda.